EURO-HAK
  • POWRÓT
STRONA GŁÓWNA INFORMACJE REZERWACJA REZERWACJA REKLAMA SERWIS KONTAKT

SERWIS I PRODUKCJA PRZYCZEP   Oferujemy Państwu serwis przyczep towarowych, campingowych oraz niestandardowych w pełnym zakresie prac elektrycznych, mechanicznych i konstrukcyjnych. Dysponujemy doświadczoną załogą oraz narzędziami, które pozwolą przeprowadzić prace remontowo-naprawcze szybko i profesjonalnie w określonym przez klienta zakresie.
   Ze względu na indywidualne podejście i różnice konstrukcyjne przyczep, wycena jest ustalana po konsultacji i oględzinach z klientem.


   Oferujemy również możliwość budowy przyczepy od podstaw. Ze względu na zróżnicowane potrzeby jesteśmy w stanie wykonać zlecenie na podstawie dostarczonego przez klienta projektu lub, po określeniu indywidualnych potrzeb i zaleceń, stworzyć własny projekt, który spełni oczekiwania oraz zostanie zrealizowany w pełni profesjonalnie. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli standardowe konstrukcje dostępne na rynku są niewystarczające.
   Cena usługi jest określana po ustaleniach dot. zakresu prac i rodzaju konstrukcji.


Współpracujemy z wieloma firmami z Pomorza, między innymi z:

WIĘCEJ INFORMACJI W BIURZE LUB POD NR TEL. (58)3014050

EURO-HAK Krzysztof Flisiński, 80-855 Gdańsk, ul. Gazownicza 7b, www.euro-hak.pl, euro-hak@euro-hak.pl, tel.:(58)301 40 50